Русский

Rapite raamatupidamisbüroo tagab konfidentsiaalsust ja vastavust Isikuandmete kaitse seadusele. Iga hinnapakkumine koostetakse eraldi ja see võimaldab Teil leida eeldatava eelarve piires parima teenuse.


Alustava äri tugi ja soodustus

Aitame uue firma asutamisega ja saame jagada hindamatult tuge ettevõtte ülesehitamisel. Alustavale ettevõttele (kuni 12 kuud vana) võime pakkuda soodsama hinna teenustele (SOODUSTUST ALATES 20 % hinnakirjast)

Hinnad

Majandusaasta aruanne

Koostame ja esitame Äriregistrisse Teie firma majandusaasta aruannet. Hinnad algavad 25 EUR/ühe aruanne eest

Hinnad

Raamapitudamine ehk raamatupidamise korrastamine

Raamatupidamise korrastamist vajad juhul, kui oled olnud hõivatud oma ettevõtte igapäevase juhtimisega ning raamatupidamine pole olnud Sinu kõige tugevam külg. Seetõttu tunned, et vajad abi seni tehtud töö kontrollimiseks ja täpsustamiseks ja seejärel aastaaruande koostamiseks. Sinu ettevõtte senised raamatupidamisandmed (kuid mitte algdokumendid) on hävinud ja ei ole neid võimalik Sul enam taastada. Sinu eelmine raamatupidaja ei andnud dokumente korralikult üle, kuid erinevate aruannete riigile esitamise tähtaeg on lähenemas. Raamatupidamise korrastamisteenuse hinnapakkumise saame Sulle teha peale töömahu täpsustamist. Seega võta julgesti ühendust ja arvutame Sinuga koos töö maksumuse välja.

Hinnad

Likvideerimine

Esineb olukordi, kus ettevõtte tegevus on jõudnud punktini, kust edasi on ettevõte vaja lõpetada. Põhjused selleks võivad olla väga erinevad – olgu siis muutunud turusituatsioon, ettevõtja soovimatus ettevõttega jätkata, püstitatud eesmärkide saavutamine või muu. Väga ebasoovitav on sellise mittevajaliku ettevõtte jätmine. Ettevõtte likvideerimiseks on vaja läbi viia hulk spetsiifilisi toiminguid. Tuleb lõpule viia raamatupidamine, koostada lõppbilanss, koostada avaldused kohtule ettevõtte likvideerimiseks või pankrotimenetluse algatamiseks jne. Ettevõtjal endal ei pruugi jätkuda aega ja oskusi kõigi selliste toimingute teostamiseks ja just seetõttu ongi oluline kasutada selleks asjatundja abi.

Hinnad

Eelised

12 aastat kogemust raamatupidamisteenuste turul

Mobiilne

Teie mugavuse huvides kasutame oma töös kõik kaasaegsed messengerid ja e-post.

Turvaline

Kõike Teie andmed on turvaliselt kaitstud. Rapite raamatupidamisbüroo tagab konfidentsiaalsuse ja vastavuse Isikuandmete kaitse seadusele.

Soodne

Iga hinnapakkumise koostetakse eraldi ja see võimaldab Teil leida eeldatava eelarve piires parima teenuse.